KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12408243
nr 1240 8243
Heinz Decker
(1919-2017), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad, daterad -86, bladets mått: 29x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:04:51
11/3 19:47:04
Heinz Decker
Läs mer om Heinz Decker